Prosincové těšení v naší třídě

Jak jinak prožít měsíc prosinec než přípravami a těšením se na Vánoce. Nejinak tomu bylo i u nás, v naší třídě.

K tradičním přípravám patří zdobení stromečku, výroba dárečků, nácvik na vánoční besídku nebo zpěv vánočních koled. Děti si čekání zpříjemnily pohádkou z dílny malého, ale moc šikovného divadélka Jójo. Pohádka O sněhovém nadělení děti opravdu moc potěšila a pohladila. Žádný rok nevynecháme vánoční výstavu v Denním stacionáři. Letos jsme viděli práci na hrnčířském kruhu nebo náročné, ale ve výsledku krásné tvoření se sklem.

A protože čertovská babička Barborka byla i letos na děti hodná, Mikuláš naděloval a žádný zlobivý Čert se ve škole neobjevil, tak se z naší třídy mohli stát čertíci, nacvičit vystoupení a vše ukázat na vánoční besídce. Velká pochvala malým rohatým, kteří si svoje vystoupení náležitě užili a na jedničku s hvězdičkou provedli.

Všem čtenářům těchto řádků přeji nový rok plný pozitivních a dobrých zpráv.

I. Vondrová