NAŠE LISTOPADOVÉ ZÁŽITKY, UČENÍ, HRY A ZÁBAVA – PŘÍPRAVNÝ STUPEŇ, 1. A 2. ROČNÍK SPECIÁLNÍ TŘÍDY.

Předposlední měsíc v roce je už minulostí a naše třída se začíná připravovat na Vánoce. Jako každým rokem, je těšení veliké.

V listopadu jsme ale nezaháleli a i podle fotografií je vidět, že je za námi spousta práce a úkolů. Děti si hravou a zábavnou formou procvičily témata povolání, dům a bydlení, naše tělo a naše smysly. Celé jedno dopoledne jsme se bavili s míči různých velikostí, tvarů a barev. Učili jsme se s nimi, ale také hráli, cvičili a tvořili. Přivítali jsme sv. Martina, Viktorka oslavila svoje 7. narozeniny, upekli jsme si nadýchaný andělský perník, navštívili jsme kino, viděli aranžování vánočních vazeb, ale hlavně jsme si vyrobili vánoční ozdoby a řetěz. Stromeček už je v naší třídě, krásný, voňavý a společně ustrojený.

I.Vondrová