Naše červnové zážitky

V posledním školním měsíci nás čekala velká spousta krásných a určitě i nezapomenutelných zážitků. Přálo nám počasí, nechyběla bezva nálada a červen jsme si opravdu všichni užili.

Celý měsíc nás provázelo sportovní soutěžení o putovní pohár naší třídy. Napětí bylo do posledního okamžiku, ale nakonec zaslouženě zvítězila Kája Kynclová, která převzala pohár a velké gratulace od ředitelky celého závodu.

Protože červen vybízí k pěšinkovým výletům (termín vymyslel Dorian Tvrdík a hned se ujal), podnikli jsme dva zajímavé výlety do Modřece a Borové. V Borové nás mile překvapilo nové lanové centrum, které je schované pěkně v lese u koupaliště. Všem pěšinkovým výletníkům ho vřele doporučujeme.

Pro všestranný rozvoj dětí je zapotřebí také trochu kulturních a prožitkových zážitků. To se nám podařilo díky CBM a dvou zajímavých výstav: lego a pohádkový svět Zdeňka Smetany. Dalším kulturním zážitkem pak bylo shlédnutí animovaného filmu Divoké vlny 2.

Odměnou pro všechny určitě bylo piknikování v parku, oslava dne dětí v Přístavu, soutěžení v Litomyšli nebo sportovní dopoledne, které připravila pan učitelka Alena Bednářová.

Od září se opravdovými školáky stávají Dorian Tvrdík a Káťa Frantová. Nejen jim, ale všem dětem a kolegyním přeji krásné prázdniny a Kateřině a Adélce moc děkuji za jejich úsilí, trpělivost a vytrvalost.

Ivana Vondrová