Lednové zážitky z přípravného stupně

Leden nás překvapil nejen opravdu zimním počasím, ale také nemocemi. O to víc jsme se snažili, aby byla v naší třídě ta správná nálada, radost a pohoda.

Dětem se podařily vytvořit krásné sovičky, zimní obrázky nebo sněhuláci. Naučili jsme se novou uvítací a lednovou básničku a několik pohybových říkanek, které byly o zimě, sněhu, mrazu, chumelenici nebo rampouchu. Oslavili jsme narozeniny Káti a Michala a ochutnali vynikající dobroty. Věnovali jsme se tématům zimní oblečení, zimní sporty a děti plnily zajímavé úkoly k pohádce O třech medvědech. V tělocvičně nám udělaly radost nové pomůcky, které jsme hned vyzkoušeli a prověřili.

Poslední lednový den si děti ze školy odnesly vysvědčení – osvědčení a všichni se už těšíme na únorový karneval.

Za naši třídu I. Vondrová