Předvánoční čas ve speciální třídě

Prosinec je pro děti plný očekávání a těšení se, v naší třídě nás ale ještě čekala spousta práce. Pilně jsme nacvičovali na vánoční besídku, chystali kulisy a kostýmy pro vystoupení. Naučili jsme se básničku Prosinec a každé ráno si zacvičili při pohybových říkankách Čert, Kapr a Vánoce. Samozřejmě že jsme každý den pozorně sledovali adventní kalendář vyrobený Adélkou a k tomu si smlsli ukrytou sladkost.

Milým překvapením pro nás byla návštěva pana Vokáče se svými pejsky, kteří si přivezli i vozík a spoustu obrázků k předvánočnímu povídání. Viděli jsme také krásné divadelní představení Vánoční hvězda a zároveň si procvičili některé koledy.

S dětmi jsme během vycházky Poličkou rozdávali novoroční přání a zvali přátele naší školy na vánoční besídku v Divadelním klubu.

Výroba Andělů už pro nás byla hračka, protože Vánoce už opravdu klepaly na dveře. Děti zvládly na jedničku vánoční vystoupení a rozdávání dárečků a mlsání cukroví ve třídě už bylo jen velkou tečkou za vším snažením.

Iva, Katka, Adéla