Čas pro neobyčejné zážitky – sobota 7.6. 2014

Mimořádně teplé letní počasí vylákalo do ulic celou řadu návštěvníků. Polička tak sobotním večerem řádně ožila díky malým i velkým poutníkům.

Naše škola se k neobyčejným zážitkům opět ráda připojila. Jednak jsme využili výborné výstavní místo v průjezdu domu v Šaffově ulici (děkujeme  Radimovi) a také jsme otevřeli dveře v naší škole na Jiráskově ulici.

V Šaffově ulici bylo vše přichystané hlavně pro malé poutníky, kteří se již každoročně těší na vyrábění a tvoření. Tentokrát mohli zavítat do pomyslné perníkové chaloupky, kde si na toto téma vyzkoušeli svoje šikovné ruce a bystrou mysl. Za necelé dvě hodiny zmizelo 70 ručně vyrobených a chutných perníčků!

Škola se veřejnosti otevřela v 16 hodin a po rekonstrukci některých prostor tak návštěvníkům umožnila nahlédnout do všech zákoutí budovy. Zájem nás mile překvapil. Každý návštěvník za sebe vhodil  kuličku do připravené nádoby a kuliček se nakonec sešlo přes 60!

Děkuji kolegům, kteří se na těchto zážitcích podíleli.

I. Vondrová