Abilympiáda 2013

12. listopadu se již podruhé žáci naší školy zúčastnili Abilympiády, kterou pořádal Domov mládeže v Bystrém. Žáci prožili velmi příjemné a tvořivé odpoledne. Svou zručnost vyzkoušeli při zhotovování různých výrobků. Někteří pracovali se dřevem, jiní aranžovali květiny, pracovali s keramickou hlínou, zdobili perníčky, vyráběli figurky z papíru, vonné svíčky, malovali na okenní tabule, připravovali chlebíčky.  Tři žáci naší školy se v soutěži umístili na předních místech. Michala  Kazderová získala 2. místo v malování vitráže, v disciplíně práce se dřevem obsadil Radek Šimon 2. místo  a Jindřich Víšek místo 3.  Výhercům gratulujeme a zároveň chválíme všechny žáky za zájem, píli, tvořivost a šikovnost. Všem se nám na zámku líbilo a děkujeme organizátorům Abilympiády za skvěle připravenou akci. B.Smoleková