Vyučování na hradě

hrad

Ve dnech 24. a 25. září tohoto roku se uskutečnil již pátý ročník projektu „Vyučování na hradě“.Žáci i učitelé naší školy – Základní školy speciální v Bystrém se v těchto dnech přesunuli do prostor krásného pomezního hradu Svojanov.
Žáci pod dohledem Bílé paní a dalších, pro Svojanov typických postav a strašidel, plnili úkoly a pracovali v terapeutických koutcích.Odměnou jim kromě sladkostí a drobných dárků byl zážitek z pobytu a přenocování v prostorách, které většina z nás zná pouze z pohádek a historických filmů.
Poděkování za zdařilou akci patří všem kolegům pedagogům naší školy, zaměstnancům hradu, kteří pomohli příjemné prostředí vytvořit, stejně jako jezdeckému oddílu p. Ivy Jandové ze Stašova. Dík patří i Domovu na zámku Bystré, který pomohl s dopravou.

Miloslav Čermák – učitel

Leave a Reply